Spokojenost našich zákazníků

V rámci naší firemní strategie poskytujeme klientům jak širokou nabídku prověřených vozů, tak úplnou paletu služeb a produktů s koupí vozů spojených - od financování koupě vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži, či výhodné asistenční služby.

Pokud máte nějaké postřehy a komentáře k našim službám, napište nám je. Nás v Auto ESA recenze vždy potěší. Ať už jsou kladné, nebo naopak záporné.


Krásný den,

dovolte nám abychom Vám - společnosti Auto ESA moc poděkovali. Byli jsme s manželkou dne 11.12.2018 na pobočce v Plzni, vstřícnost, otevřenost, laskavost a profesionální přístup s jakým jsme se tam setkali je na té nejvyšší úrovni. Hned při vstupu jsme byli mile uvítáni, se vším jasně a srozumitelně vyrozuměni a plnohodnotně obslouženi. Dále nás mile překvapilo jakou péči věnujete automobilům které prodáváte - splnilo to vše co jsme očekávali. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.


Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat a poslat chválu na zaměstnance na pobočce v Chomutově, za vztřícný a milý přístup při koupi auta. Zejména přístup pana Romana Taubera, pana Miroslava Boháče a na infolince pana Martina Hojera.


Dobrý den,

tímto bych ráda pochválila Vašeho zaměstnance, pana Lounského. Panu Lounskému děkuji za velice vstřícný přístup, ochotu, profesionalitu a bohatou znalost v jeho oboru. Díky času, který mi věnoval, jsem pořídila u Vaší společnosti vůz mých snů a zůstaneme Vám já, má rodina i přátele nadále věrní.

S poděkováním a pozdravem,
Adéla Nováková


Dobrý den,
tím to bych chtěla moc poděkovat celému kolektivu v Karlových Varech za velice profesionální přístup a velkou pomoc při výběru auta (Huyndai i10). I když jsme čekali, bylo o nás hezky postaráno. Prodejce byl velice ochotný a hlavně nebyl vlezlý. Vše na naše přání ukázal. Slečna Bělohlávková (velice sympatická slečna) vše vysvětlila a poradila. Tímto ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů v dalšícyh prodejích. Určitě Vás budu doporučovat. Krásný den a prosím předejte velké poděkování do Karlových Varů :-)

Hezký den

Kalinová Petra


Do Vaší pobočky na Černém Mostě jsme zavítali ještě v pátek odpoledne a nakonec jsme odjeli s nově zakoupenou Fabií. Jinou, než jsem si původně rezervovala. Jeden z mnou vybraných vozů byl již prodán a druhý jsme nakonec nevybrali. Ale hned opodál stál jiný vůz, který jsme později zakoupili. Prodejce byl velice příjemný pán, vše nám vysvětlil. Dokonce nám zařídil odvoz do banky pro patřičnou hotovost. Doufám, že budeme z naší volbou spokojeni. Celá naše rodina je totiž již několikanásobným odběratelem vozů z Auto Esa. Celkem jsme již u Vás zakoupili cca v rozmezí posledních 5 let šest automobilů. Z toho 4 škodovky, jeden Ford a jeden Pegueot.

Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a jsem s pozdravem

Bohumila JakubováVážený pane řediteli,
v sobotu 19. července jsme navštívili váš autobazar Auto Esa ve Štěrboholech. Byli jsme mile překvapeni, s jakou úrovní nám byly vozy nabídnuty a předvedeny. Rádi bychom touto cestou poděkovali Danielu Paulisovi a Janu Kalinovi za poskytnutý servis a díky jim se nyní radovat ze zakoupeného vozidla.

S přátelským pozdravem

manželé Petr a Kateřina Gálovi
z Klášterce nad OhříDobrý den.

Dne 27.12.2013 jsem ve Vašem autobazaru v praze Štěrboholích zakoupil, po předešlé telefonické domluvě, vůz Ford C-MAX, r.v. 2010, s avizovaným údajem na tachometru 79000km...č. smlouvy K1190159, cena 207000,-Kč.
Dle informací technika-prodejce, Váš autobazar byl přímým dovozcem z Francie, což mi bylo dokladováno elektr. kopií TP i převozních papírů.
Rozhodl jsem se tedy vozidlo zakoupit, což jsem učinil, zaplatil a tentýž den i odjel.
Dnes, 4.1.2013 jsem vozidlo odvezl k velmi podrobné prohlídce do autoservisu FORD Hornát, Plzeň.
Zde byla provedena velmi zevrubná kontrola pravosti a původnosti všech základních dílů vozu, zkontrolováno na absenci oprav po případné bouračce, provedeno načtení elektronické servisní knížky z databáze Ford Europe a provedena diagnostika vozu.
Výsledkem 2hodinové prohlídky byl závěr, že nejen já, jakožto nový majitel, ale i servis byl mile překvapen-nejenže vozidlo nemá měněn sebemenší díl-mimo žárovky v zadním světle :-), ale i stav km na tachometru NAPROSTO sedí s každoročním vzestupným záznamem v databázi FORD.
Toto vyzdvihuji zejména z důvodu nemožnosti toto ověřit Cebií...

Závěr: jsem naprosto spokojený-a toto podtrhuji-nový majitel...kdybych ve voze našel 10000Kč, nebyl bych raději, než mít pocit, "že mi nikdo za fusekli netahal" :-))
 
Samozřejmě-výše uvedenou skutečnost na Svých prezentacích deklarujete, ale ...kdo se nepřesvědčí sám, ten nevěří..
 
Chtěl bych pochválit prodejního technika na ploše (bohužel jméno si již nepamatuji), který naprosto profesionálním způsobem zodpověděl veškeré mé zvídavé dotazy a nebál se i na rovinu přiznat nevědomost nějakých detailů-které ovšem obratem byl schopen zjistit, případně předvést. Nic mi nenutil (to by mě fakt odradil), nic nechválil-pouze profesionálně a s nehraným zájmem (pokud mohu posoudit) opravdu pomáhal při rozhodování při nákupu rodinného vozu.
Jemu opravdu patří velký dík! (a to se mi pochvala pro pražáka, jako plzeňákovi, píše opravdu těžce :-)))))))
 
Další dík patří prodejci -slečně? Tereze Nagovské, která nenuceně konverzovala v hektickém dni při sepisování smluv o koupi..velmi příjemné prostředí, přestože mě stálo peníze :-)
 
Takže jediným nedostatkem, či skvrnkou se jeví skutečnost, že kdybych nákup realizoval až po novém roce, ušetřil bych cca 10000,-Kč, o které jste danou kategorii vozů zlevnili. Osud...a má nedočkavost :-)
 
Přes výše uvedenou závěrečnou větu Vašemu autobazaru vyslovuji upřímné poděkování, nejen za prodej kvalitního vozu, ale zejména za férovost a pravdomluvnost!
 
S pozdravem a přáním, aby se dařilo i nadále
 
Martin JosífekVážení,

Dovolte mi, abych vám poděkoval za skvěý profesionální přístup k výkupu mého vozu a k následnému prodeji nového auta. Chtěl bych se s vámi podělit o příběh, jak jsem dění v Auto Esa vnímal já.

 V úterý 3..12.2013 jsem si na internetu vyhlídnul svoje auto, Škodu Octavia 2 facelift, slušná výbava, xenony a velká navigace pro mě byla to, co mě zajímalo, stejně jako garance kilometrů a slušného stavu. Objednal jsem si převoz po telefonu, na pobočku do Brna, oproti záloze 2000,-Kč. Díky ochotě prodejce na call centru jsem měl již druhý den na večer auto v Brně. Po telefonu jsem se informoval na možnost protiúčtu mého starého vozu VW Sharan, který mi už pro svojí velikost a 7 sedadel nevyhovoval. Po telefonu jsem se dohodnul s prodejcem, že se na Octavii přijdu podívat ve čtvrtek dopoledne. Ve čtvrtek dopoledne jsem se posadil za volant svého Sharanu a vyrazil na brněnskou pobočku Auto Esa, kde jsem byl v krátkosti seznámen se svým novým vozem Octavia, samozřejmostí je krátká projížďka kolem Vaňkovky. Auto bylo slušné a duševně jsem se připravoval na zkušenost s výkupem. Čekal jsem zahulenou buňku s tlustým výkupčím, který na vás křičí jaký to máte krám a že víc jak polovinu ceny nedostanete. Místo toho jsem čekal asi minutu, ujal se mě štíhlý asi třicetiletý manažer výkupu, který si prošel doklady, pak se projel v autě, potom přeměřil lak  a řekl mi cenu asi o deset tisíc nižší než byla průměrná cena na internetu. Dobrá nabídka za to, že se nemusím handrkovat s lidmi, kteří volají na inzerce, nemusím auto umývat, čistit a čekat zda někdo přijede, nebo ne. Každý, kdo kdy prodával ojeté auto přes inzerát ví o čem mluvím. Cena přijatelná, podání pravice a odešel jsem. Přešel jsem asi sto metrů do kanceláří prodeje, kde se mě ujal manažer bazaru, skutečný profesionál. Nabídnul mi kávu, kterou jsem zdvořile odmítnul, neboť jsem musel na oběd se zákazníkem. Zkusil jsem ještě nějakou slevu, chvíli přemýšlel a hledal ve firemním systému a nakonec mi sdělil, že slevu sice ne, ale dostanu plnou nádrž nafty. To je něco, co se hned tak nevidí. Potom přišlo na řadu něco, co jsem nikde nezažil. Odvezli mě zdarma na firmu firemním autem pro zákazníky a následně asi po dvou hodinách, kdy jsme se vrátil jsem vše v hodině uzavřel a odjel novým autem. Chci vám napsat, že od teď pro mě nejsou Auto Esa obyčejní prodejci ojetých aut, ale spolek lidí, kteří nabízí otevřený a profesionální servis, který se dneska jen těžko hledá. Díky moc za skvělou zkušenost a prosím, nepolevujte, jste úžasní.

S úctou
Mgr. Martin HrdýDne 15.8.2013 jsem se odpoledne dostavil na Vaší pobočku autobazaru Praha Černý Most, ve věci odkoupení vozidla mé dcery Š Fab. Junior a k případnému zakoupení zamluveného vozidla Š Octávia. I když se obchod neuskutečnil, neboť vozidlo mé dcery bylo opravované po větší nehodě a Váše pobočka neměla zájem, opuštěl jsem Váš autobazar s velice dobrým pocitem.
Chování Vašich zaměstnanců bylo korektní a vstřícné a líbil se mě profesionální přístup mladého technika, který vozidlo prohlížel. Vysvětlil a ukázal závady proč nemohl provést konečné ocenění, skutečně jsem nabyl dojmu, že vozidla od Vás musí být po technické stránce objektivně ohodnocena.

S pozdravem
Libor PlzákDobrý den, všem,
má zkušenost s autobazarem AUTO ESA a zvlášť pak s panem Jiřím SEDLÁČKEM,z reklamačního oddělení je více než výborná.
V lednu letošního roku jsme si koupili, v pořadí již druhé auto, v bazaru AUTO ESA a bohužel po pár měsících jsme začali mít s autem problémy. Padaly otáčky, počítač hlásil chybu a uváděl systém do nouzového režimu. Jelikož jsem věděla, že taková to vada patří mezi skryté vady a na ně se vztahuje záruka, vyplnila jsem na stránkách Auto ESA reklamační formulář. Již druhý den se ozval pan Sedláček, napsal postup, co je potřeba zajistit (diagnostiku z autorizovaného servisu). Jakmile byla diagnostika hotova, ještě týž den Auto Esa zajistila odtah autíčka do Prahy k servisu.
Auto bylo opraveno, odzkoušeno a veškeré náklady s tím spojené hradil autobazar, včetně diagnostiky. To je dle mých bohatých zkušeností naprosto profesionální přístup jak autobazaru, tak jeho zaměstnance, pana Sedláčka,kterým tímto skládám poklonu za tak rychlé a bezproblémové vyřešení naší reklamace. Děkuji moc ještě jednou a Vám ostatním mohu AUTO ESA jedině doporučit, i když se na ně někdy objeví i ne příliš kladné recenze. Máme od nich již dvě auta a jsme s nimi velmi spokojeni, pokud budeme přemýšlet o novém autě, určitě opět využiji jejich služeb a moc ráda.
V.Havlíčková

Do Auto ESA jsem si jel pro vůz, na který jsem čekal téměř rok. Pravda trochu s obavami, kupoval a prodával jsem již několik vozů. Byl jsem velmi příjemně překvapen vstřícností a ochotou vašich zaměstnanců - prodejců, zvláště pana Janouška. Ocenil jsem profesionalitu a rychlost převodu vozů a serióznost při jednáních. Komplexnost a variabilita služeb je velmi příjemnou věcí a v dnešní komplikované době vlastně nutností. Na rozdíl od jiných nezapomínáte, že tu jsme hlavně kvůli vozům. Tak pečlivě připravené a servisované vozy se jen tak nevidí. Ale vždyt i ojetina může dobře vypadat a bezpečně sloužit. Děkuji a přeji hodně zajímavých vozů a spokojených zákazníků.

Se srdečným pozdravem
MUDr. Jiří Mokrejš

„Rád bych poděkoval za vstřícnost a ochotu s vyřizováním formalit ohledně koupi vozu paní Janě Malé."
spokojený zákazník Marek Souček

„Dne 11.6.2011 jsem se po dohodě s Vaším zaměstnancem dostavil v podvečer na předvedení mého vozu BMW 745 i, který jsem měl zájem dát jako protiúčet pro nákup jiného vozu od Vaší společnosti. Důvodem prodeje - přenechání na protiúčet - mého vozu je, že jsem důchodce a takovýto vůz - i když jsem nadmíru spokojen - nemohu provozovat vzhledem k režijním nákladům, ať z hlediska spotřeby, pojistného atd. Při obhlídce mého vozu Vaším zaměstnancem a při obhlídce případného vozu na protiúčet mohu konstatovat - i když se transakce nakonec neuskuteční - že jsem byl nadmíru spokojen s přístupem Vašich zaměstnanců, jejich jednáním a vztahu k zákazníkovi. Popravdě zdůrazňuji, že jsem navštívil předtím další dva autobazary, ale přístup k zákazníkovi byl diametrálně jiný a někdy až nevkusný.Jako starší člověk který má již jisté zkušenosti kde a jak se zákazníkovi věnují je toto poděkování na místě a spravedlivé.Poděkování patří panu který se mně telefonicky velmi seriozně věnoval ze zákaznického centra a několikrát volal, jestli se mně někdo věnuje, za to mu dík.Dále jsem velmi spokojen a překvapen s jednáním a přístupem pana Opatrného, který se věnoval prohlídce mého vozu. Ještě bych rád touto cestou poděkoval panu Kušovi, který mně ukazoval auta která by případně byla vhodná jako protiúčet.Tento dopis s poděkováním zasílám, jak jsem již uvedl, i když se uvedená transakce neuskuteční.Slušnost a vstřícnost je vzácný stav u dnešních firem.“
Jindřich B., Praha


Další názory a zkušenosti s Auto ESA

 

"Oceňuji komplexní řešení prodeje a financování, rychlost a osobní přístup ke klientovi."
Pavel W.

"Slečna Perková a celý personál v Auto ESA se mi příkladně věnoval. Určitě se ještě vrátím."
Milan K.

"Vstřícnost a ochota. Celková spokojenost."
Marie J.

"Profesionalita a rychlé jednání."
Petr N.

"Auto ESA je dobrý bazar. Především pan Procházka je profík a děkujeme mu za jeho služby."
Zdeněk Z.

"Mile mě překvapila vstřícnost zaměstnanců bazaru Auto ESA."
Kateřina W.

"Příjemný přístup zaměstnanců."
Veronika N.

"Moc velká spokojenost. Jezdím už jedině do Auto ESA."
Petra N.

"Velký výběr vozidel. Kvalita služeb a ochota pracovníků Auto ESA."
Renata J.

"Rychlý a účelný přístup. Odvoz z nádraží na místo. Příjemné vystupování zaměstnanců."
Dagmar D.

"Byl jsem moc spokojen se vším."
David C.

"Oslnila mne velikost nabídky a byl jsem překvapen kvalitou. Nadchl mne přístup prodejců."
Pavel S.

"Se službami jsme spokojeni. V případě potřeby budeme opět využívat služby Auto ESA."
Božena Z.

"Děkuji za příjemné jednání všech, hlavně pak pana Provazníka."
Iveta S.

"Vyhledání zaměstnancem, odborné poradenství, ochota při výběru."
Roman V.

"Příjemné a odborné jednání všech zaměstnanců, se kterými jsme jednali."
Vladimír K.

"V Auto ESA jsem si kupovala auto poprvé a touto cestou chci moc poděkovat prodejci panu Pelikánovi za obrovskou vstřícnost."
Hanka N.

"Děkuji, je příjemné u vás nakupovat."
Miroslava N.

"Byl jsem velice spokojen s prodejcem panem Procházkou a také s celým autobazarem."
František N.

"Bylo to velmi příjemné a rychlé jednání. Ochota. Vše O.K."
Stanislav L.

"Byla jsem spokojena s výběrem vozů a profesionálním přístupem zaměstnanců."
Petra K.

"Spokojenost s pozorností zaměstnanců autobazaru Auto ESA. Profesionální přístup a ochota. Za mě jednoznačně dobrá zkušenost"
Martin Š.

"Skvělý přehled na ploše. Ochotný přístup zaměstnanců. Pestrá nabídka financování a příjemné prostředí."
Martin K.

"Jsem velmi spokojen s přístupem zaměstnanců finančních služeb."
Eduard H.

"Dobrá péče o klienta, profesionální jednání, příjemné prostředí, možnost úplné prohlídky vozu, poskytování kvalitních informací."
Václav M.

"Jsem velmi spokojena se službami, oproti konkurenci jsme se byli schopni dohodnout."
Marie K.

"Jednání s panem Říhou bylo na vysoce profesionální úrovni. Další činnosti spojené s prodejem starého a koupí nového vozu byly nadstandardní."
Daniela K.

"Vstřícnost a ochota personálu, profesionální přístup, rychlost."
Václav K.

"Ochotný personál, dobrý výběr vozů, pořádek."
Jindřich F.

"Ochota pracovníků na ploše Auto ESA při koupi i prodeji auta."
Bohumil S.

"Bohatý výběr vozů, velmi ochotní prodejci a rychlé jednání. Jsem tu velice spokojená. Děkuji všem."

Akční vozy


K provozování webu autoesa.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti.