Auto za polovinu

 

Stačí si vybraný vůz nezávazně online zarezervovat. Po odeslání rezervačního formuláře obdržíte e-mail s návodem na registraci do akce Auto za polovinu. A pak už jen čekáte až vám zavoláme, že jste získali polovinu ceny vozu zpět.

Akce se vztahuje na všechny vozy z nabídky Auto ESA, zakoupené v hotovosti i na splátky!

 

Chci auto za polovinu

 Jméno a příjmení
 E-mail
 Telefon
 Registrační kódZářijová část kampaně Auto za polovinu má svého prvního majitele vozu za polovinu. Šťastným majitelem auta za polovinu se stal pan Macháček ze Staré Paky, který si na pobočce Auto Esa v pražských Štěrboholech vybral vůz BMW řady 3. Panu Macháčkovi gratulujeme.


 

Dalším majitelem auta za polovinu se stala paní Krejčová z Prahy, která si na specializované pobočce Auto ESA na Černém Mostě vyhlédla vůz Škoda Roomster. Paní Krejčové gratulujeme k úspoře poloviny kupní ceny vozu a přejeme mnoho spokojených kilometrů.

 


V pořadí třetím majitelem podzimní akce Auto za polovinu se stal pan Vlach z Brna, který si v brněnské pobočce Auto ESA vybral vůz Renault Clio. Panu Vlachovi gratulujeme.

 


Auto za polovinu má svého dalšího majitele. Stal se jím pan Němec z Kozojed, který si na plzeňské pobočce Auto ESA vybral Volkswagen Touran. Panu Němcovi gratulujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů v jeho novém voze.

 

 


Dalším majitelem auta za polovinu se stal pan Jurgla z Opavy, který si na ostravské pobočce Auto ESA vybral vůz Volkswagen Passat. Panu Jurglovi gratulujeme.


Podmínky akce najdete zde

Akční vozy


K provozování webu autoesa.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti.