Auto ESA - jediná certifikovaná síť autobazarů

nejvyšší možná záruka kvality a jistoty / nadstandardní garance a služby / výhodné financování a pojištění

 

Společnost Auto ESA je první a jediná síť prodejen ojetých vozů v ČR, která se může prokázat prestižní certifikací společnosti TÜV NORD GROUP – nadnárodní skupiny, která sdružuje 51 firem, působících ve více než 70 zemích světa a která se zaměřuje na technickou inspekci a certifikaci.
Auto ESA tak může svým zákazníkům skutečně garantovat kvalitu a jistotu všech služeb i dalších produktů spojených při koupi a prodeji vozů – a to jak z pohledu legislativy, technického stavu a kontroly, tak i z hlediska finančních náležitostí. Zákazníci se tak mohou spolehnout nejen na garanci služeb, ale i na jejich šíři. Auto ESA tedy nabízí i produkty k financování nákupu vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži či výhodné asistenční služby a další.

Auto ESA je ryze česká společnost, která provozuje síť svých prodejních poboček po celé ČR a svým zákazníkům nabízí řádově tisíce kvalitních a prověřených vozů. Společnost Auto ESA si zakládá na úzkém vztahu s klienty a kvalitních certifikovaných službách. Chce stále poskytovat profesionální klientské služby se zpětnou vazbou a být skutečně nejspolehlivějším autobazarem s kvalitními vozy všech tříd opravdu pro každého zákazníka. Více než 25 let úspěšného působení společnosti Auto ESA tuto skutečnost jen dokazuje – značka Auto ESA je synonymem pro kvalitu, spokojenost a záruky.


Proč se stát zákazníkem Auto ESA

Protože na naše služby, záruky, maximální výběr vozů i opravdu dobré ceny se může každý zákazník vždy spolehnout.

Spokojenost našich zákazníků

Zkušenosti zákazníků s nákupem vozu v Auto ESA. Vždy nás potěší, když naši snahu oceníte.

Program pro zdravotně postižené řidiče

Zvýhodněný nákup kvalitních ojetých automobilů pro skupinu hendikepovaných motoristů.

Naši partneři

Spolupracujeme s nejsilnějšími partnery z oblasti financování a pojišťovnictví.

Ke stažení

Dokumenty, které se vám určitě budou hodit při koupi či prodeji auta.

Certifikace TÜV NORD

AUTO ESA je 1. a jediný prodejce ojetých vozů v ČR, který získal certifikaci od společnosti TÜV NORD GROUP

Ekologické vozy v Auto ESA