VYUŽIJTE SKVĚLOU ŠANCI!

Váš nový vůz vám dovezeme na jakoukoli adresu.
Stačí jen vyplnit vaše údaje nebo jednoduše zavolat. Všechno následně zařídíme!

Program pro zdravotně postižené řidiče

Auto ESA připravilo pro osoby s těžkým zdravotním postižením program Handy car, který zvýhodňuje nákup kvalitních ojetých automobilů pro skupinu hendikepovaných motoristů.

Auto ESA nabízí zdravotně postiženým každý den až 5000 kvalitních a prověřených ojetých vozidel. s řadou dalších zvýhodnění včetně pojištění státního příspěvku na zakoupení automobilu.

Svoboda pohybu pro všechny

 

Spolehlivý vlastní dopravní prostředek je v současné době nezbytnou součástí kvalitního plnohodnotného života. Ať se jedná o zajištění dopravy do zaměstnání, za přáteli, cestu k lékaři nebo například za nákupy, bez vlastního vozidla je cestování zejména pro zdravotně postižené velmi komplikovanou záležitostí.

 

Zvýhodněná nabídka pro handicapované

 

Nabízíme handicapovaným zájemcům o koupi vozu společně s řadou partnerů prioritní obsluhu v bezbariérovém prostředí, zprostředkování úprav řízení na místě, možnost získání zvýhodněného spotřebitelského úvěru, asistenční program zdarma či sníženou sazbu pojištění.

Auto ESA nabízí zdravotně postiženým každý den více než 4000 kvalitních a prověřených ojetých vozidel.

Kromě toho nabízíme odborné poradenství a pomoc při výběru vhodného typu vozu v závislosti na druhu zdravotního postižení a předpokládaného vývoje onemocnění.

V neposlední řadě nabízíme zdravotně handicapovaným možnost zvýhodněného pravidelného či jednorázového servisu v našem vlastním servisním zařízení, které má dlouholeté zkušenosti
s opravami všech značek a typů osobních a užitkových vozidel. Součástí našeho servisu je i špičkově vybavený pneuservis.

Samozřejmostí je výkup staršího vozidla za hotové, nebo na protiúčet.

Partneři projektu Handycar

 

Partnery a podporovateli projektu Handycar Auto ESA jsou Josef HURT – ruční ovládání, Helpnet.cz, Medicco s.r.o., ACA 1213, Sportovní klub vozíčkářů a AIM Insurance.

Akční vozy