Program pro zdravotně postižené řidiče

Auto ESA připravilo pro osoby s těžkým zdravotním postižením program Handy car, který zvýhodňuje nákup kvalitních ojetých automobilů pro skupinu hendikepovaných motoristů.

Auto ESA nabízí zdravotně postiženým každý den více než 6000 kvalitních a prověřených ojetých vozidel. s řadou dalších zvýhodnění včetně pojištění státního příspěvku na zakoupení automobilu.

Svoboda pohybu pro všechny

 

Spolehlivý vlastní dopravní prostředek je v současné době nezbytnou součástí kvalitního plnohodnotného života. Ať se jedná o zajištění dopravy do zaměstnání, za přáteli, cestu k lékaři nebo například za nákupy, bez vlastního vozidla je cestování zejména pro zdravotně postižené velmi komplikovanou záležitostí.

 

Zvýhodněná nabídka pro handicapované

 

Nabízíme handicapovaným zájemcům o koupi vozu společně s řadou partnerů prioritní obsluhu v bezbariérovém prostředí, zprostředkování úprav řízení na místě, možnost získání zvýhodněného spotřebitelského úvěru, asistenční program zdarma či sníženou sazbu pojištění.

Auto ESA nabízí zdravotně postiženým každý den více než 6000 kvalitních a prověřených ojetých vozidel.

Kromě toho nabízíme odborné poradenství a pomoc při výběru vhodného typu vozu v závislosti na druhu zdravotního postižení a předpokládaného vývoje onemocnění.

V neposlední řadě nabízíme zdravotně handicapovaným možnost zvýhodněného pravidelného či jednorázového servisu v našem vlastním servisním zařízení, které má dlouholeté zkušenosti
s opravami všech značek a typů osobních a užitkových vozidel. Součástí našeho servisu je i špičkově vybavený pneuservis.

Samozřejmostí je výkup staršího vozidla za hotové, nebo na protiúčet.

Partneři projektu Handycar

 

Partnery a podporovateli projektu Handycar Auto ESA jsou Josef HURT – ruční ovládání, Helpnet.cz, Medicco s.r.o., ACA 1213, Sportovní klub vozíčkářů a AIM Insurance.

Doporučené vozy